Будівництво житлового будинку потребує сил, великих коштів та часу. Самостійно створити комфортне житло дійсно можливо, але цей процес потребує особливих навичок та дуже багато ресурсів. Іноді краще звернутися до спеціалістів, які мають досвід у цій справі та налагодили будівництво до ідеально організованого процесу.

Будівництво під ключ  –  популярна послуга у багатьох країнах. Якщо раніше такий варіант міг коштувати дуже дорого і був доступним лише для особливо заможних людей, то сьогодні усе змінилося. Завдяки великій конкуренції та колабораціям будівельних компаній та виробників матеріалів замовлення будинку під ключ стало доступним і зручним рішенням для всіх.

Чому варто замовляти будівництво під ключ?

Перше, на що варто звернути увагу, це обов’язки сторін. Компанія, що займається будівництвом під ключ бере на себе повну відповідальність за кінцевий результат. Це означає, що вона управляє процесом від моменту підписання контракту і до здачі готового об’єкта.

По-друге, замовнику не доводиться займатися комунікаціями та проектуванням. Усе це залишається в руках спеціалістів. Будівельник створює проекти систем водовідведення, водопостачання, опалення, освітлення, тощо. Усі складні задачі лягають на плечі компанії-виконавця, а замовнику залишається лише чекати та перевірити кінцевий результат роботи.

Серед інших переваг варто вказати:

  • Економію коштів. Спеціалісти здатні обрати правильні технології, раціонально спланувати бюджет та закупити якісні матеріали без переплат. До того ж, багато компаній мають домовленості з виробниками будівельних матеріалів, завдяки чому вартість продукції може бути значно нижче, ніж на ринку. Таким чином, ціна готового дому абсолютно виправадана.
  • Чіткі терміни виконання робіт. Кожен, хто хоча б раз у житті проводив мінімальні ремонтні роботи, знає, як важко організувати будівельників та вкластися в точні терміни. При замовленні будинку під ключ усі дедлайни вказані в контракті, як, власне, і санкції за їх порушення. Тому можна бути впевненим, що будинок буде готовий вчасно.
  • Якість та індивідуальний підхід. Якщо обрати правильного виконавця, всі роботи будуть проводити спеціалісти з великим досвідом. Професіонали зможуть розробити індивідуальні проекти для будь-яких умов реалізації, що самостійно зробити дуже важко.

Також варто зазначити, що будинок під ключ  –  це можливість отримати готовий до заселення дім без зайвих нервів, витрат моральних та фізичних сил.

Як проходить процес будівництва?

Зазвичай, компанія-будівельник виконує такі роботи:

  • створення та підготовка до втілення усіх проектів;
  • підготовка документації, отримання дозволів, бюрократична взаємодія з усіма потрібними інстанціями;
  • підготовчі роботи: вибір матеріалів, зачистка та підготовка ділянки, тощо;
  • власне, реалізація будівництва за готовим та узгодженим із замовником проектом;
  • проведення зовнішніх оздоблювальних робіт;
  • проведення усіх внутрішніх робіт, в тому числі й оздоблювальних та санітарних.

Також до вартості входить нагляд та контроль кожного етапу будівництва. Завдяки цьому клієнти отримують якісне та довговічне житло.

Перелік послуг при будівництві будинків під ключ може відрізнятися в залежності від конкретних випадків та вимог замовника. Щоб обговорити всі деталі такого процесу, телефонуйте за номером +38 (097) 992 30 91 або замовляйте консультацію через сайт buduymo.com.ua.

Подзвонити