Склади Нової Пошти

Команда ТехБудДизайну пропонує Вашій увазі проект та його 3-D візуалізацію з будівництва складів для Нової Пошти – однієї з найбільш популярних та оперативних кур’єрських служб України. Просторі приміщення для зберігання речей різних габаритів, призначень та...

Будівництво сакральних споруд: побудувати храм (для) душі

Наша команда ТехБудДизайн готова допомогти вам побудувати храм для душі або створити будь-які інші сакральні споруди чи місця, де б ваша душа відпочивала. Ми пропонуємо вам послуги будівництва церков, капличок, будинків молитви, монастирських приміщень, мечетей, синагог чи будь-яких інших споруд сакрального призначення різних віросповідань.

Відеонагляд, сигналізація та пожежна безпека: не заощаджуйте ціною вашої безпеки

Цілком природно, що для людини у будь-якому місці та в будь-якому часі важливі два стани: почуття безпеки та почуття затишку. Ці обидва фактори вдома та на роботі можуть забезпечити системи відеонагляду, сигналізації та пожежної безпеки. Добре подбавши про їхнє встановлення та належне функціонування, ви можете бути певними не лише за особисте почуття безпеки та затишку, але й за комфорт ваших рідних та колег по роботі.

Як побудувати успішний заклад харчування?

Будівництво закладів громадського харчування – це ще більш відповідальна справа, ніж Ви думали до того. Тут важливо продумати кожен сантиметр, адже саме від нього може залежати комфорт Ваших відвідувачів, умови праці Ваших підлеглих, а отже і популярність Вашого закладу та рівень Вашого прибутку. Успіх криється в усвідомленні, що будівництво кафе, ресторану чи закладу швидкого харчування – це не тільки стильний та сучасний дизайн.

Як монтують системи електричного підігріву?

Система електричного підігріву є найбільш безпечною серед своїх аналогів та найбільш простою у експлуатації. Цю систему можна встановлювати як у житлових будинках чи квартирах, так і в технічних чи промислових приміщеннях.

Подзвонити