Ви коли-небудь бачили зелений дах? Така натуральна покрівля додає будівлі якоїсь незвичності, казковості. Вона красиво виглядає як на будинках зі зрубу, так і будівлях в стилі хай тек. І хоча дана технологія відома людству вже декілька століть, чомусь вона часто викликає подив та нерозуміння. Хіба такий дах не протікає? Може стримати тепло? Та й коштує напевно чималі гроші. Дозвольте ми познайомимо вас ближче з цією технологією. От побачите, озеленені дахи мають значну кількість переваг.

Рослини на зеленій покрівлі фільтрують повітря та перетворюють CO2 в кисень. Тож якщо ви екологічно свідома людина — це саме те, що вам потрібно.

Рослини поглинають сонячне світло, що допомагає створити більш прохолодний і приємний внутрішній клімат. А значить можна зекономити на кондиціонері та електроенергії.

Хороша новина для тих, хто хоче встановити сонячні панелі: “жива” покрівля знижує температуру на даху. Завдяки цьому ефективність сонячних панелей вища, і тому загальні витрати на енергію зменшуються.

Це покриття діє як звуковий бар’єр, поглинає звук й тим самим створює більш тихе та затишне середовище, як усередині, так і довкола будинку. Це велика перевага для тих, хто планує будівництво готельно-відпочинкових комплексів.

Озеленений дах захищає покрівельний матеріал від зовнішніх впливів, таких як сонце, дощ, вітер чи коливання температури, подвоює або навіть потроює тривалість експлуатації вашого даху до 60 років та довше.

Рослини природно містять багато вологи. З зеленим дахом ви створюєте природний вогнестійкий шар на вашій споруді.

Жити чи працювати в оточенні рослин дуже корисно: це піднімає настрій та зменшує рівень стресу. Недаремно за кордоном багато лікарень мають зелені дахи.

Було доведено, що рослини сприяють швидкій реабілітації. Щоб зелена покрівля служила довго та була якісною, проектувати та будувати її мають професіонали. Зверніться за допомогою до покрівельників ТехБудДизайн, вони знають всі проектні вимоги до такого даху та виконають свою роботу бездоганно.

Подзвонити