Мати власний басейн — мрія кожного власника приватного будинку. А для тих хто запланував будівництво готельно-відпочинкового комплексу це просто необхідність.

Якому типу басейну надати перевагу? А які типи взагалі існують?

Перш за все — басейни з бетонною чашею, так звана класика. Які переваги такого варіанту?

  1. Можливість оздобити чашу будь-яким матеріалом
  2. Можна обрати будь-яку форму басейну (залежить від складності конструкції опалубки)
  3. Довговічність

Але є певні недоліки:

  1. Висока вартість
  2. Спорудження такої штучної водойми займає багато часу

Будівництво складається із багатьох етапів: риття котловану, закладення подушки зі щебеню та бетонної стяжки, роботи по гідроізоляції, дренажу та водовідведенню.

Для тих, хто шукає достойну альтернативу першому варіанту є композитні басейни. Цей тип ще й значно дешевший і швидший (будівництво займає орієнтовно 20 днів). Додатковою перевагою вважається велика кількість форм, розмірів, забарвлень, серед яких ви можете вибрати ідеальний для себе варіант.

Цікавий факт: 99% гідромасажних басейнів виконані саме на основі композитної технології. Мрієте про басейн з гідромасажем? Ваш вибір композитний басейн.

Існують також ландшафтні басейни. Купатися влітку просто неба — хіба це не прекрасно? Основою ландшафтного басейну може бути як бетонна чаша, так і композитна конструкція.

Компанія ТехБудДизайн допоможе вам втілити вашу мрію в життя. Ми маємо значний досвід в будівництві найрізноманітніших басейнів, тому який би тип ви не обрали, проект буде виконано на найвищому рівні.

Подзвонити