Оформлення житла – це важливе рішення, результатами якого ви насолоджуватиметеся не один рік. Отож, ми вирішили скласти топ-3 дизайнів, які будуть модними у 2021 році і не втрачатимуть своєї актуальності:

1. Авангард. Такий стиль перетворює житловий простір у мистецтво. Для авангарду характерні сильні лінії, які простежуються, як у стінах, так і меблях. Важливим є також контраст кольорів, вони мають бути однотонними і доповнювати один одного.
Геометричні форми займають передові позиції в авангардному дизайні. Якщо вам подобаються гострі кути, чіткість форм, то цей стиль однозначно для вас.
Житло виглядатиме неординарно, але при цьому дуже гармонійно.

2. Конструктивізм. Це лаконічний стиль, який зробить ваше житло просторим і функціональним. Для конструктивізму характерна відсутність непотрібних деталей в інтер’єрі, чіткий розподіл кольорів і грамотне використання простору. Стиль зараз відчутно оновився, оскільки увібрав у себе елементи з інших стилів. Дизайнери експериментують із кольорами, додають різноманітні оздоблювальні матеріали, щоб додати затишку і витонченості.
Якщо вам подобається, коли житло просторе і без безлічі акцентів, то з вибором конструктивізму ви не прогадаєте!

3. Мінімалізм. Багато світла і простота форм – основа мінімалізму. Забудьте про зайві деталі. Мінімалізму характерна колірна гамма, що складається не більше 2-3 контрастуючих між собою кольорів. При цьому меблі та форми мають бути простими і не брати на себе зайвих акцентів. Даний стиль виглядає мега естетично і при цьому функціональний.

Компанія “ТехБудДизайн” втілить будь-яку ідею щодо вашого інтер’єру в життя. Не бійтеся експериментувати, бо ми зробимо все якісно, швидко і так, як хочете ви!

Подзвонити