Красивий та доглянутий газон — це один з найважливіших елементів ландшафтного дизайну. Але не всі газони однакові. Давайте поговоримо, про найпопулярніші види. Який саме слід обрати для вашої прибудинкової ділянки?

Луговий газон. Це найпростіший варіант, який не потребує особливого догляду, а тому є досить популярним. Але по ньому не можна ходити — трава швидко затоптується, а потім погано піднімається. Як правило, лугові газони складаються з конюшини, деревію та лядвенцю рогатого. Ці трави мають середню швидкість росту та дуже рівно підстригаються.

Садово-парковий. Це той варіант, який найкраще підходить для пікніків, дитячих ігор, посиденьок та для того, щоб по ньому ходили. Він відносно недорогий і складається зі злакових рослин.

Рулонний. Дорогий варіант, але виглядає дуже акуратно і красиво. А ще, це швидкий спосіб озеленити ділянку —потрібно просто розгорнути рулон і ваше подвір’я матиме приголомшливий вигляд.

Партерний (англійський) газон. Багатьма він вважається найгарнішим і є фаворитом серед тих, хто планує будівництво готельно-відпочинкового комплексу. Для такого газону використовуються злакові трави (тонконіг лучний, костриця червона і мітлиця звичайна), які здатні швидко відростати після скошування. Таке поєднання трав створює надзвичайно красиве покриття, яке вимагає щоденного догляду.

Мавританський. Це варіант, для тих, хто мріє про квіткову галявину перед домом. Такий газон засіюють квітами: календулою, маками, волошками, маргаритками. Спортивні газони. Це покриття для професійних та аматорських футбольних полів та спортивних зон. Такі газони дуже стійкій до витоптування та поганої погоди. Тож якщо ви плануєте будівництво спортивних чи дитячих майданчиків, зверніть увагу на цей варіант.

Зверніться за допомогою до команди професіоналів ТехБудДизайн. Ми зробимо вашу ділянку доглянутою та привабливою.

Подзвонити