З моменту своєї появи, титан-цинк спричинив справжній фурор в будівельній галузі.

Посудіть самі — така покрівля не потребує догляду, а її термін служби аж до 150 років! Це факт перевірений часом. В містах Франції та Німеччини є багато споруд вкритих цинком. Їх звели це в XIX столітті, а вони досі не втратили ні вигляду ні надійності.

Цьому сплаву не страшна корозія та навіть найрясніші дощі. Титан-цинковий дах герметичний, а значить мешканці будинку житимуть в теплі, сухості та затишку. 

Титан-цинк міцний, але при тому його легко обробляти. Завдяки цій пластичності, титан-цинк завоював серця багатьох архітекторів. Дах, вкритий таким матеріалом може мати будь-яку, навіть найбільш екстравагантну, форму. А ще, такий матеріал виглядає акуратно та стильно.

Невелика вага — ще одна перевага матеріалу. Навіть ваші сусіди будуть вдячні, якщо зупините свій вибір на цьому сплаві — зведення такого даху буде практично безшумним.

Ще один великий плюс цього сплаву: цинк-титанове покриття не потребує фарбування захисною протикорозійною емаллю, не вимагає нанесення полімерного шару і використання інших способів, за допомогою яких забезпечується збереження покрівлі. А зекономлені кошти краще витратити на благоустрій прибудинкової території.

Компанія ТехБудДизайн продає та надає повний спектр послуг з покрівлі цинк-титаном та продажем покрівельних матеріалів. Наші ціни вас приємно здивують.

 

Подзвонити