Фасад — це зовнішня сторона будівлі, що служить надійним захистом від атмосферних опадів, явищ природи та інших факторів. Тому важливо обрати надійні фасадні системи, виходячи з кліматичних широт і типу об’єкта.

Сьогодні існує велика альтернатива матеріалів для оформлення фасадів і кожний із них відзначається позитивними характеристиками та особливостями.

  1. Скляні фасади чудово підходять для проєктування і будівництва висотних будівель. До головних переваг належить: легкість і швидкість монтажу; надходження природного освітлення; сучасний та оригінальний архітектурний стиль. Проте, до негативних факторів можна віднести меншу, в порівнянні з іншими типами фасадів, звуко- та теплоізоляцію.
  2. Металеві фасади — це популярне сьогодні рішення для оздоблення зовнішньої стіни будівлі. Для облицювання використовують як металевий сайдинг, так і фальцеву бляху з міді, титан-цинку, алюмінію та оцинкованої бляхи. Переваги величезні. Перш за все, в основі конструкції використовують метали, які характеризуються високою стійкістю до корозії, що безпосередньо впливає на термін експлуатації. Крім цього, металеві фасади не потребують додаткового обслуговування. Однак, такі фасади є дещо дорожчими, а також при монтажі потребують спеціалістів, які мають чи малий досвід роботи з металами.
  3. Модульні касетні фасади належать до металевих фасадів. В основному для облицювання зовнішніх стін використовують алюміній. Це зручно, оскільки алюміній є легким металом, що не створює сильного навантаження на фундамент. Також, алюміній є довговічним і міцним матеріалом. Найкраще модульні касетні фасади використовувати для проєктування офісних та торгових приміщень.
  4. Класичні фасади можуть бути найрізноманітнішого стилю та дизайну, тому кожен може обрати під свій гаманець. Для оздоблення використовують клінкерну та декоративну цеглу, камінь, декоративну штукатурку, плитку. Класичні фасади найчастіше зустрічаються у приватних будинках, адже різноманіття матеріалів, оздоблювальні матеріали дозволяють надати довершений вигляд дому.
  5. Фасади з вагонки теж мають свої переваги — надійно захищають стіни дому від граду, снігу, дощу, а також володіють чудовою теплоізоляцією. Проте, дерев’яна вагонка потребує більше догляду та додаткового захисту від гниття.

 

Щоб облаштувати той чи інший вид фасаду потрібні майстри, які знають усі нюанси та мають неабиякий досвід. Адже якісний фасад — це гарантія міцного дому. Довірте такі роботи команді професійних майстрів “ТехБудДизайн”.

Подзвонити