Приватний будинок або котедж  –  це затишне та максимально комфортне місце для проживання. Але завжди є спосіб зробити цей простір кращим. Особливо, коли площа ділянки дозволяє будувати будь-які об’єкти.

Тераси, веранди, зимові сади  –  усе це чудові майданчики для спільного сімейного дозвілля та чудового відпочинку. Вони дозволяють насолоджуватися природою в максимально комфортних умовах. Проте усі ці об’єкти мають свої особливості та нюанси будівництва. Про ці деталі і варто поговорити.

Тераса, веранда, зимовий сад: головні відмінності

Всі три типи приміщень мають приблизно однакове призначення та можуть виглядати схожими. Проте, такі об’єкти все ж відрізняються. Особливо, якщо справа стосується будівельних норм та нюансів зведення.

Так, наприклад, для веранди та зимового саду обов’язково створюють окремий фундамент. Веранда  –  це своєрідна прибудова, яка може мати кілька спільних стін з будинком, проте функціонує як окремий об’єкт. Об’єкт має відкриту або закриту конструкцію залежно від уподобань власників та кліматичних умов.

Зимовий сад  –  це окрема будівля, яку найчастіше будують зі скла та металу. Вона має велику площу та багато простору, адже передбачається, що там будуть вирощуватися рослини. Такий об’єкт створюється для відпочинку,а  іноді й коротких прогулянок, в холодний час року. Зимовий сад завжди має закриту конструкцію.

Тераса ж  –  це частина будинку, яка не потребує додаткового фундаменту. Це своєрідне продовження входу, такий собі майданчик, що складається з огорожі та надійного навісу. Часто тераси переходять в ганок. Для будівництва терас обирають специфічні матеріали, адже усе навантаження об’єкту буде переходити на фунламент будинку.

Веранда завжди має прив’язку до конкретного місця. Її завжди прибудовують біля входу в дім, оскільки вона виконує функцію теплового бар’єру. Траса може розташовуватися на будь-якому поверсі та з будь-якого боку будинку.

Який варіант обрати?

Якщо площа будинку та бюджет дозволяють, можна побудувати усі ці об’єкти. Вони стануть чудовим спільним простором для усієї родини. На терасі приємно проводити час в теплий період року, спостерігати захід сонця або ж пити ранкову каву. Веранда має більш практичні функції та дозволяє поліпшити комфорт будинку. Зимовий сад взагалі є чудовим місцем, де можна потрапити в літо серед зими.

Проте варто розуміти, що кожен об’єкт має свої особливості. Так, веранду або зимовий сад не можна прибудовувати, якщо показники грунту на ділянці не відповідають певним нормам. Також варто враховувати архітектурні особливості будинку. Врахувати усі нюанси, не маючи досвіду та специфічних знань, просто неможливо.

Саме тому є сенс звернутися до професійних будівельників. Вони допоможуть обрати правильний об’єкт, закупити дійсно якісні матеріали, створити точний план об’єкту та побудувати ідеальне місце для приємного відпочинку. Знайти таких спеціалістів можна за телефоном +38 (097) 992 30 91 або на через сайт buduymo.com.ua.

Подзвонити