Створення обігріву в домі – важлива частина будь-якого будівництва або ремонту. Необхідно не тільки вирішити, що саме стане головним джерелом тепла, але й обрати правильну систему, яка б дозволила зекономити кошти та забезпечити захист від холоду та високої вологості.

Тепла підлога в сучасних будинках установлюється дуже активно. За роки використання вона стала технологічніше, зручніше та ефективніше. Монтаж підлоги з підігрівом не вимагає багато часу і дозволяє забезпечити теплом великі приміщення. У багатьох випадках такий варіант стає оптимальним рішенням, адже дозволяє зекономити кошти та не залежати від роботи комунальних служб.

Конвекційний підігрів підлоги та його особливості

У конвекційному підігріві як головний нагрівальний елемент використовується кабель. Він може бути дво- або одножильним – усе залежить від індивідуальних особливостей приміщення. Монтаж підлоги з таким підігрівом передбачає три варіанти конструкції: кабельна розмітка, мати або окремі нагрівальні секції.

Обирати такий варіант можна в тому випадку, коли необхідно забезпечити тепло для невеликої ділянки. Наприклад, такий електричний підігрів підлоги під плитку і його ціна буде вигідним у ванних приміщеннях та невеликих кухнях. Але кабельна система обійдеться досить дорого у великих кімнатах.

Інфрачервоний електричний підігрів підлоги

Інфрачервоний електричний підігрів підлоги – це більш сучасний та економний варіант, який чудово підходить для великих приміщень різного призначення. Система може бути двох типів:

  •         плівкова;
  •         стрижнева.

Плівкова система підігріву

Плівкова тепла підлога використовує як головне джерело тепла інфрачервоне випромінювання. Ця система має дуже маленьку товщину (всього лише 0,4 міліметра) та високий рівень продуктивності. До того ж, монтувати плівку дуже легко. Майстрам не доводиться робити спеціальну стяжку.

Також варто зазначити, що такий варіант працює навіть тоді, коли один з його елементів вийшов з ладу чи пошкодився. Можна проводити ремонт без зайвих витрат – локально. Плівковий обігрів можна поєднувати з іншими системами.

Стрижневий тип підігріву підлоги

Підігрів працює завдяки використанню гнучких стрижнів. Вони поєднані між собою в єдину систему з використанням струмопровідних елементів. Ціна такої підлоги з підігрівом досить вигідна, враховуючи, скільки енергії вона здатна зекономити. Вона має високий рівень тепловіддачі, довговічна та проста в ремонті.

Також варто зазначити, що такий варіант підходить для вологих приміщень. Система контролює температуру та захищає елементі від перегрівання.

Безумовно, усі вказані системи забезпечують рівномірний обігрів усього будинку. Вони дозволяють самостійно контролювати температуру в кімнаті, налаштовувати її в залежності від власних потреб. Обрати тип підігріву допоможуть спеціалісти. Лише вони можуть проаналізувати усі особливості будівлі та визначити найкращий варіант.

Подзвонити