Порівняно недорогий фасадний декор з пінопласту виглядає так само красиво, як і дорогі вироби з гіпсу, кераміки або каменю. Але привабливий вигляд — не єдина причина популярності декору з цього матеріалу. Пінопласт перевершує інші оздоблювальні матеріали по багатьох параметрам.

Сучасні технології дозволяють виготовити фасадний декор з пінопласту декор дуже різноманітних та складних форм. Це означає, що такий декор можна застосувати для екстер’єру будинку в багатьох архітектурних стилях.

Такий матеріал є досить щільним і міцним, а водночас одним з найлегших сучасних матеріалів, тобто фасадний декор з пінопласту знижує тиск на будівлю.

Ще одна важлива перевага це легкість монтажу.  Цей процес зазвичай не займає багато часу, що теж дуже вигідно та зручно.

Вартість сучасного фасадного декору виготовленого з пінопласту досить низька. Що, напевно, найважливіший фактор для тих, хто будує приватний будинок, або планує будівництво готельно-відпочинкового комплексу.

Даний матеріал дуже стійкий і стабільний. А ще — пінополістирол довговічний та зберігає свої якості досить довго та не вимагає складного догляду на відміну від багато інших матеріалів.

Звичайно, за багато років, декор може пошкодитись. Але їх легко можна швидко замінити.

Тож пінопласт виконує всі задачі, які  стоять перед фасадним декором: краса, легкість монтажу, невисока ціна і довговічність.

Бажаєте за допомогою фасадного декору з пінопласту прикрасити свій дім та надати йому неповторного дизайну? Компанія ТехБудДизайн радо вам в цьому допоможе. Окрім оздоблення, ми надаємо виконуємо спектр фасадних робіт, а наші спеціалісти мають безліч ідей оздоблення споруд.

Подзвонити