Цікаве поєднання світла та простору, що притаманне стилю хай-тек,  додає особливого акценту до інтер’єру та екстер’єру, надихає особливими пропорціями і лаконічними формами.

Це ідеальне рішення для сучасних, впевнених у собі та рішучих людей, які звикли йти у ногу з часом.

При проектуванні такого будинку найбільшу увагу приділяють інженерним системам та технологічним інноваціям, тому такі проекти зовсім не бюджетні. Усі системи не ховають, вони стають доповненням та прикрасою у домі.

У екстер’єрі переважають прямі лінії і елементи конструктивізму та кубізму, відсутні будь-які опуклості та дрібні декорації. Хай-тек на заміну природним матеріалам обирає: бетон, метал, скло та пластик. Характерними є великі вікна та скляні або дзеркальні стіни, що наче збільшують простір будинку. Популярними у цьому стилі є й скляні терраси, над якими монтується пергола, що відбиває ультрафіолет та зайве сонячне світло.

Особливий акцент у стилі хай-тек є на денному та додатковому освітленні. Тому, часто підсвічують весь фасад, що вночі створює додатковий ефект прямим лініям будівлі, а пряма покрівля частіше монтується зі скла. Дах також використовується для організації відпочинкової зони.

Сьогодні виділяють різні стилістичні напрями хай-тек: індустріальний, геометричний, біонічний та інші. Всі вони мають властиві відмінності, проте всі вони мають спільні риси.

Сучасний будинок у стилі хай-тек з унікальним дизайном та оснащений новими технологіями вимагає значних інвестиції, та такий дім точно вартий цього!

Будуйте разом з ТехБудДизайн та здійснюйте власні мрії!

Подзвонити