Спорудження будинку  –  це складний багатоетапний процес, особливо якщо справа стосується створення споруди за унікальним проектом. Саме тому дуже важливо знайти спеціалістів, здатних виконувати свою роботу максимально професійно, впроваджувати інноваційні технології та консультувати замовника з будь якого питання.

Ми маємо величезний досвід будівництва споруд дуже різного призначення. Наші спеціалісти працюють з різними архітектурними рішеннями та проектами. Тому давайте поговоримо про те, чому варто звертатися саме до нас і що ми можемо запропонувати кожному замовнику.

Чому варто звернутися саме до нас?

Ми працюємо лише з оптимальними по якості та ціні матеріалами, а також пропонуємо послуги досвідчених будівельників та професійних інженерів. Саме тому ми впевнені в тому, що пропонуємо своїм кліжнтам виключно якісні послуги.

Крім того, ми уважно слідкуємо за всіма змінами та розвитком будівельних технологій. Для нас дуже важливо використовувати усі ці надбання в свой роботі, а особливо в будівництві будинків. Це дозволяє нам розвивати свої навички, а клієнтам отримувати найкращий результат.

Серед інших причин звернутися саме до нас наступні:

  • Широкий вибір послуг. Ми працюємо з різними матеріалами, проектами та технологіями. Тому ви можете обрати практично будь-який проект, а ми втілимо його в життя.
  • Повне ведення проекту. Ми забезпечуємо ведення будівництва від початку і до кінця, від першого обговорення вимог клієнта до завершення останніх декоративних робіт. Крім того, ми забезпечуємо повний нагляд за роботою команди.
  • Чесна вартість. Ми розробляємо точний бюджет з урахуванням вартості кожної послуги та матеріалу. Крім того, ми завжди намагаємося знайти оптимальні рішення в рамках бюджету.
  • Гарантії якості та дотримання термінів виконання. Ми гарантуємо якість нашої роботи, бо звертаємо увагу навіть на найменші деталі. Для нас дуже важливо виконати всі роботи вчасно.

Ваш будинок  –  це ваша фортеця, томи ми враховуємо всі ваші побажання та вимоги.

Які послуги ми пропонуємо?

Безумовно, перелік послуг залежить від конкретного проекту та побажань замовників. Проте в більшості випадків ми надаємо такі основні послуги, як:

  • Оформлення дозволів та документації (ескізно-проектна, тощо).
  • Допомога у виборі ділянки під будівництво та геологічна оцінка.
  • Створення детального кошторису на основі потреб та побажань замовника.
  • Повний комплекс будівельних робіт: фундамент, підготовчі роботи, зведення стін, створення покрівлі, влаштування фасаду, тощо. Ми також проводимо усі роботи, пов’язані з проведенням комунікацій, створенням гідро-, звуко- та теплоізоляції, тощо.

Також ми займаємося будівництвом погребів, терас, альтанок та інших об’єктів. До роботи залучаються виключно досвідчені спеціалісти, які працюють згідно всіх технічних норм. Професіонали виконують завдання швидко та якісно, а замовник може вносити зміни, оскільки ми доволі гнучкі в роботі.

Отож, якщо ви потребуєте сильної команди для будівництва споруд різного призначення, від господарських об’єктів до великих заміських котеджів, ви можете звернутися до нас за телефоном +38 (097) 992 30 91, а на сайті buduymo.com.ua ви можете ознайомитися з більш детальним описом наших послуг та прикладами виконаних робіт.

Подзвонити