Секційна огорожа – один із найзручніших та найбільш доступних варіантів для прибудинкової території. Такі вироби мають демократичну ціну при високому рівні надійності. До того ж, монтаж секційної огорожі не вимагає професійних знань та навичок. У більшості випадків її використовують на комерційних чи промислових територіях, дачних та заміських ділянках, сільськогосподарських наділах.

Матеріали секційної огорожі

Класичний варіант подібного паркану – це рабиця або зварна металева сітка. Вона має невелику вагу, тому легка в транспортуванні. На сітку легко кріпити рослини, що плетуться. З її допомогою створюють чудові живі паркани, адже матеріал витримує велику вагу. Монтаж огорожі з сітки не потребує додаткових інструментів чи матеріалів. Її кріплять на заздалегідь розставлені стовпчики.

Також секційний паркан може бути виготовленим із:

  •         сталевих прутів;
  •         кованих металевих елементів;
  •         профільних труб;
  •         профнастилу.

Деталі огорожі поєднують за допомогою методу зварювання. Він забезпечує рівномірне полотно, яке прекрасно виконує свою функцію та може стати повноцінною частиною ландшафтного дизайну.

Головні переваги секційних парканів

Окрім того, що монтаж секційної огорожі дуже простий, такий паркан має безліч інших переваг. По-перше, головний плюс – це демократична ціна. Навіть за умови мінімального бюджету за допомогою такої сітки можна забезпечити надійну та повноцінну огорожу.

Ще одна перевага – високий рівень жорсткості. Ковані елементи, прутні та профнастил – це дуже міцний матеріал, який витримує велику вагу, вплив атмосферних факторів та пориви вітру. При цьому паркан пропускає багато сонячного світла, що особливо важливо для рослин на прибудинковій території.

Також варто зазначити, що такий варіант легко відремонтувати. Якщо частина паркану пошкоджена, не потрібно замовляти новий монтаж огорожі Львів. Достатньо демонтувати потрібну секцію, замінити її або провести ремонт. Це значно економить час та кошти.

Сучасні секційні вироби постійно вдосконалюються. Тепер металева основа має надійне полімерне покриття. З одного боку, воно захищає сам матеріал від корозії та впливу атмосферних факторів. З іншого – зберігає яскравий колір навіть після довготривалого вигорання під сонячним промінням.

Отож, секційний паркан – чудове рішення для різних будинків та прибудинкових територій. Він має доступну вартість, приємний зовнішній вигляд та довгий термін експлуатації. До того ж, легкі огорожі такого типу прості в ремонті та використанні.

Подзвонити