Ремонт будинку  –  доволі складний, проте неймовірно важливий процес. Своєчасна заміна комунікацій, покращення гідро- та теплоізоляції, оновлення декорування  –  усе це дозволяє не просто вдосконалити простір для проживання, але й продовжити термін експлуатації будівлі.

Ми маємо величезний досвід у цій сфері. Кожен проект для нас  –  це нова можливість продемонструвати свої вміння. Що ж саме ми пропонуємо? Та чому варто звернутися саме до нас?

Наші послуги

Кожен проект ремонту має свої нюанси. На основі оцінки стану та конструктивних особливостей будинку наші спеціалісти створюють індивідуальний перелік необхідних послуг. 

Тим не менш, є кілька універсальних рішень, які допоможуть вам зорієнтуватися в наших пропозиціях. Отож, кожен наш клієнт отримує:

  • Повноцінну та детальну консультацію з будь-якого питання.
  • Допомогу з оформленням документації, дозволів, тощо.
  • Проект ремонтрих робіт, якщо масштаби ремонту такий передбачають.
  • Детальний кошторис з урахуванням ваших фінансових вимог та побажань.
  • Контроль процесу ремонту та перевірка справності усіх складових.

Наша команда працює з проектами різної складності та стану, тому ми надаємо повний комплекс ремонтних робіт. Це може бути капітальне оновлення, що включає перепланування приміщень, повну заміну комунікацій, дизайн інтер’єру, тощо.

Ви також можете замовити косметичний або частковий ремонт будинку. Ми створимо для вас проект та з радістю виконаємо усі ваші вимоги і побажання.

Чому варто працювати саме з нами?

Кожен проект для нас  –  це особиста відповідальність за результат. Наша команда ставиться до кожного будинку, як до власного. Відповідно, ми уважно слідкуємо за якістю наданих послуг та забезпечуємо професійну консультацію клієнта з будь-яких питань.

Крім того, ми уважно ставимося до вибору матеріалів, адже саме від них залежить, наскільки якісним та довговічним буде результат. Отож, ми допомагаємо замовникам обрати матеріали, які ідеально вписуватимуться в їхній бюджет та відповідатимуть найвищим стандартам якості. Для нас важливо знайти оптимальне рішення в будь-яких обставинах.

Наша команда складається з професійних інженерів та будівельників, які мають великий досвід роботи з різними по величині та складності об’єктами. Саме тому ми беремося навіть за складніші випадки, адже ми можемо гарантувати якість наданих послуг та позитивний результат роботи.

Також вам варто працювати з вами, якщо ви очікуєте від підрядника:

  • Широких знань та сучасного підходу. Ми уважно слідкуємо за розвитком будівельної сфери, тому вчасно вивчаємо найновіші технології будівництва. Наша команда здатна працювати з будь-якими матеріалами та обладнанням.
  • Повного контролю та ефективного менеджменту. Ми контролюємо процес ремонту будинку починаючи з етапу консультації і закінчуючи здачою об’єкту. Ви можете бути спокійні і впевнені в кінцевому результаті.
  • Чесності. Ми гарантуємо високу якість послуг, дотримання усіх термінів виконання робіт та чесного дотримання умов кошторису.

Якщо у вас виникли будь-які питання і ви потребуєте консультації, ми будемо раді надати її вам за телефоном +38 (097) 992 30 91. Ви також можете ознайомитися з повним списком наших сервісів на сайті buduymo.com.ua.

Подзвонити