Для багатьох ремонт будинку  –  це доволі стресовий та складний процес. Проте сучасні технології та нових підхід до будівництва допомагають спростити його. Особливо, якщо ви маєте справу з командою спеціалістів, яким можна довіряти.

Що ми пропонуємо?

Безумовно, точний список робіт складається на основі кожного окремного об’єкту та його індивідуальних особливостей. Проте умовно усі види пакетів ремонтних послуг можна поділити на три основні групи.

Капітальний ремонт

Це найбільш комплексний ремонт, який включає усі послуги з оформлення, переобладнання та навіть планування приміщень. Це може бути повна заміна вікон, комунікацій, вентиляції, покриття підлоги, дверей, тощо. Сюди ж входить повний список косметичних робіт, а часто і перепланування будинку.

Якщо втручання та зміни стосуються не лише переобладнання, але й зміни конструктивних частин будівлі, обов’язково потрібно скласти план та узгодити зміни з відповідними органами контролю. У таких випадках ми задіюємо спеціалістів (архітекторів, інженерів, тощо), які мають досвід у цій сфері та швидко готують потрібну документацію.

Капітальний ремонт дозволяє повністю змінити будинок, відреставрувати його та значно покращити стан. Саме тому важливо звернутися до людей з досвідом, адже від результатів такої процедури залежить термін експлуатації будинку та подальші витрати на підтримання його стану.

Косметичний ремонт

Простий и доволі недорогий варіант, який дозволяє оновити інтер’єр та виправити невеликі недоліки. Сюди входять, в основному, малярські послуги. Іноді проводиться заміна деяких невеликих конструкції. Також наші спеціалісти можуть підібрати матеріали для фарбування, які б захищали поверхні від вологи, грибку, тощо. 

Загалом, це короткочасний процес. Косметичний ремонт проводять раз на 5-6 років в залежності від якості попередніх робіт та побажать власника.

Часткові зміни

Такі роботи стосуються заміни окремих конструкцій чи ремонту конкретних приміщень. Це теж короткочасний процес з невеликим обсягом робіт. 

Чому варто звернутися саме до нас?

Ми маємо великий досвід в сфері будівництва та ремонту, тому ви можете бути певні, що отримаєте дійсно якісні послуги. Крім того, вам варто звернутися саме до нас з таких причин:

  1. Чіткий структуризований процес виконання робіт. Ми працюємо за конкретною схемою та чітко притримуємося часових рамок. Ще перед початком робіт ми визначаємо їх обсяг, час та основні етапи.
  2. Якісні матеріали. Ми працюємо лише з якісними оригінальними матеріалами, адже нам важливо забезпечити якісний результат. Наші спеціалісти обирають конкретні позиції в рамках потреб конкретного об’єкта та вимог бюджету.
  3. Постійний контроль. Кожен процес проходить під контролем, тому ми можемо гарантувати результат.

В нашій команді працюють лише професіонали, для яких важливо виконати свою роботу на найвищому рівні. Отримати детальну консультацію та поставити будь-які питання ви можете за номером телефону +38 (097) 992 30 91, а на сайті buduymo.com.ua завжди можна отримати багато корисної інформації та ознайомитися з повним списком наших послуг. Ми будемо раді допомогти вам!

Подзвонити