Для тих, хто шукає надійної та якісної співпраці у сфері будівництва та очікує на вигідне проектування майбутнього готелю, команда ТехБудДизайн готова запропонувати широкий асортимент послуг і вигідні умови співпраці. Ми спеціалізуємося на проектуванні, дизайні, укладенні розумного кошторису, облаштуванні прибудинкової території, можемо виконувати як частину робіт, так і увесь необхідний комплекс, включно з генпідрядними роботами.

Запропонований проект готелю вирізняється з-поміж інших великою кількістю ізольованих просторів, що забезпечують, за бажання, приватність відпочинку та затишок. Адже усі тераси і балкони номерів розміщені таким чином, щоб уникнути візуальних перехресть. Тобто ваші сусіди не будуть бачити вас на балконі. Дах готелю пристосований до лаундж-зони під відкритим небом. Тут можна зустрітися за філіжанкою кави або просто провести час у невимушеній атмосфері на свіжому повітрі. До того ж, з верхньої тераси відкривається чудова панорама міста. У проекті готелю передбачені скляні тераси та стіни, що додають простору. Особливу атмосферу створює кутовий проект готелю, а відповідно і ландшафту перед об’єктом.

З більшою кількістю проектів Ви можете ознайомитися на нашому сайті у розділі “Наші роботи”! Запрошуємо до співпраці! І пам’ятайте, що Ви можете обрати проекти з уже запропонованих, або замовити свій унікальний.

Подзвонити