Дерев’яна вагонка підходить для обшивки внутрішніх стін сауни чи бані краще ніж інші матеріали.

Деревина — це екологічний матеріал. Жодна інша сировина не зрівняється в тепло- та звукоізоляції з нею. А збереження певної температури в сауні є важливим фактором. Така вагонка повільно нагрівається, а потім довго віддає тепло, тому поверхні в сауні завжди буде теплою на дотик.

А ще — деревина дуже красивий будівельний матеріал. Природний колір дуба, сосни чи смереки й унікальна фактура мають привабливий і завжди модний вигляд. Дерево додасть приміщенню затишку.

Якщо ви оздобите сауну вагонкою зі смереки чи сосни, приміщення наповниться приємним, свіжим запахом.

Оздоблення сауни дерев’яною вагонкою — економічно вигідний варіант. По-перше, деревина відносно недорогий будівельний матеріал. По-друге, якщо ви вирішите обшити стіни бані чи сауни вагонкою, зникне необхідність проводити попереднє вирівнювання поверхонь. А це ще мінус одна стаття витрат.

І наостанок, невелика порада від експертів:

Бані та сауни це досить специфічні приміщення. Важливо, аби в них підтримувався певний мікроклімат, щоб відпочинок був приємним і комфортним. Тому помилки в будівництві сауни та її оздобленні можуть стати причиною зменшення терміну експлуатації в майбутньому. А ще до додаткових витрат. Адже потрібно буде постійно робити ремонт та реконструкцію. Щоб цього уникнути. Варто звернутися за консультацією до професіоналів.

Майстри ТехБудДизайн обшиють вашу сауну дерев’яною вагонкою якісно, швидко та за розумну ціну.

Подзвонити