Споруди, оздоблені дерев’яними елементами, завжди виглядатимуть затишно, стильно, будуть виграшно виділятися на фоні як заміського, так і індустріального пейзажу.

Рекомендуємо звернути увагу на цей варіант декорування фасаду, адже він, окрім привабливого вигляду, має багато переваг.

Перш за все, дерево — це один з найекологічніших матеріалів.

Різні види дерева мають різну фактуру та кольори. А це дає можливість поєднувати дерев’яні панелі з іншими оздоблювальними матеріалами. Наприклад, каменем або цеглою.

Практика показує, що дерев’яні декоративні елементи при правильній обробці є довговічнішими, ніж фасадна штукатурка.

Вибравши такий варіант оздоблення, ви зможете відмовитись від покупки вентиляційних каналів, оскільки деревина “дихає”. Та й це не єдине, на чому деревина дозволить зекономити. Фасад з деревини з використанням якісної теплоізоляції дозволяє домогтися високої енергоефективності будинку. А це означає, що витрати на опалення будуть меншими.

Дерево — це завжди елегантно та респектабельно.

Щоправда, у цього матеріалу є і недоліки. Найсерйозніший з них — горючість. Але цю проблему легко розв’язати. Зараз існує велика кількість спеціальних захисних покриттів для деревини.

Звичайно вибір деревини на сучасному ринку дуже великий. Тому перш ніж розпочинати фасадні роботи, слід обдумати всі особливості вибраного вами виду дерева, його переваги й недоліки. А щоб зробити найкращий вибір, рекомендуємо звернутися за консультацією до професіоналів.

Команда ТехБудДизайн допоможе обрати найкращі матеріали для фасаду вашого будинку, розповість про останні тенденції в дизайні та перетворить звичайну споруду в оригінальний та красивий проект, який відображатиме індивідуальність власника.

Подзвонити