Будуючи власне житло, сім’ю, кар’єру ми забуваємо, що все потрібно оновлювати та підтримувати. Дім завжди вимагає догляду, ремонту і контролю за цілісністю та справністю, адже споруда має властивість до зношення та руйнування. Саме тому, перепланування, ремонт та постійний аналіз справності усіх елементів будівлі є дуже важливим.

На що варто звертати увагу перед ремонтом?

Перш ніж розпочинати ремонт потрібно детально проаналізувати всі важливі елементи. Розпочати можна із оцінки стану зовнішніх та внутрішніх стін, цілісності фундаменту та покрівлі. Така оцінка допоможе з’ясувати загальний стан та завчасно виявити потенційну аварійність будівлі, особливо, якщо дім старий.

Електропроводка та вся пов’язана з ними фурнітура повинні бути у справності для запобігання пожежі. Також важливо переконатися у справності каналізаційної та водопровідної системи. Навіть незначні ушкодження можуть завдати значних клопотів та витрат. Тому уважно перевіряйте ці системи.

Вікна, двері та підвіконня також потрібно оцінити на справність та замінити при потребі. Енерго- та звукоізоляція, а отже і економія та комфорт напряму залежать від поточного стану та правильного монтажу вікон і дверей. Обирайте та довіряйте тільки перевіреним виробникам.

Після детальної оцінки будинку та усіх інженерних систем можна розпочинати планування майбутнього ремонту. Необхідно продумати використання житлової площі та майбутній дизайн, адже ваш дім може бути саме таким, яким ви його уявляєте. Реконструкція допоможе удосконалити ваше приміщення та покращить умови проживання. Якщо вам знадобиться щось розділити, об’єднати або додати до своєї житлової площі – краще це обговорити з фахівцями ще до початку ремонтних робіт.

Ремонт будинків (Львів) здійснює команда ТехБудДизайн та з радістю допоможе вам з усіма поточними інженерними та сантехнічними роботами. Оновлюйте свій будинок професійно разом з нами!

Подзвонити