Будівництво власного будинку – це один із найвідповідальніших та найскладніших проектів у житті кожної людини. Створення захисту та затишку для власної сім’ї вимагає детальної підготовки й інколи триває багато років. Та результат цього вартий! Адже якісно створений дім прослужить вам багато років!

Ще на етапі планування потрібно обрати матеріал, та це зовсім непросто. Тому ми сьогодні розглянемо різні матеріали для будівництва та їхні основні переваги.

Керамічний блок – один із найкращих матеріалів, завдяки своїй екологічності, звукоізоляції та теплозбереженні. Будинок з такого матеріалу монтується в три рази швидше, ніж зі звичайної цегли. Міцність матеріалу дозволяє використовувати його і для опорних стін багатоповерхових будівель. Зведений дім з керамічного блоку не вимагає додаткового утеплення та забезпечує чудовою звукоізоляцією, що є дуже доречним для будівель, розташованих у місті чи поряд швидкісних доріг. Екологічність матеріалу проявляється у виготовлення виключно з натуральної сировини, тому жодних шкідливих речовим така домівка не виділяє.

Будинок з газоблоків також не потребує утеплення. Це міцний, довговічний, вогнетривкий та стійкий до чинників зовнішнього середовища матеріал. Завдяки доступній ціні будинки з цього матеріалу набувають все більшої популярності в Україні.

Цегла є одним із найпопулярніших та найдавніших матеріалів, адже згадується ще у Біблії при будівництві Вавилонської вежі близько 4000 років тому. За допомогою цього матеріалу будинки зводяться швидко та надійно. Цеглі також характерні: пожежостійкість, відсутність впливу шкідників, стійкість до сонячного світла та перепаду температури. Саме тому такий дім прослужить Вам сотні років.

Дерев’яний дім також має чимало переваг! Завдяки природній  структурі сировини такий будинок по справжньому дихає та створює власний мікроклімат. До переваг також можна віднести: теплозбереження, екологічність, звукоізоляцію. Перед початком будівництва ми рекомендуємо детально вивчити різну сировину для зведення дерев’яного дому: оциліндрований, профільваний, клеєний та дикий брус.

Наша команда виконує будівництво житлових будинків з будь-яких матеріалів! Будівництво власного будинку у Львові та Карпатах може бути легким з ТехБудДизайн!

Телефонуйте (+38(095) 110 68 99) та замовляйте вже готовий чи персональний проект для вашого дому!

Подзвонити