Літо – це мальовнича пора, в період якої ми насолоджуємось найкрасивішими та найрізноманітнішими кольорами, створеними самою природою.  Наша команда досягла успіху як в одному місці, на одній території грамотно та гармонійно поєднати різноманітні види рослин, дерев та квітів в один ансамбль, незважаючи на кліматичне походження останніх.

У сучасному світі такий процес  впорядкування та озеленення  прибудинкових територій називається ландшафтним дизайном. Безперечно, це витвір мистецтва, адже від майстрів декору потребується талант художнього бачення щодо поєднання кольорової гами квітів, красивого розташування малих архітектурних форм  тощо; а також, технічних знань, щодо вибору ґрунту, необхідної кількості денного освітлення, вибору рослин для ландшафтного дизайну. Такий «живий» декор саду чи подвір’я потребує спеціального догляду та відповідних умов існування.

Заміський будинок – це не лише одна будівля, це суцільний комплекс, який складається з будинку, прибудинкової території, огорожі та інших конструкцій, які знаходяться на присадибній ділянці. Тому так важливо подбати про загальний вигляд в цілому, створивши ландшафтний проект дизайну біля будинку.

Якщо ви максималіст, ви неодмінно прагнутимете надати своїй домівці красивого вигляду, обравши для цього найкращих дизайнерів ландшафту.

Зверніть увагу на наші роботи по озелененню територій і оберіть свій унікальний стиль. Адже скільки людей – стільки й смаків. А спеціалісти компанії ТехБудДизайн створять малюнки ландшафтного дизайну з урахуванням ваших ідей та втілять їх у реальність. Ми дбаємо про ваші інтереси та комфорт!

Подзвонити