Слово «модерн» у будівництві довгий час сприймалося, як щось занадто строге і притаманне тільки для офісного стилю. Команда ТехБудДизайн доводить, що будинок для сім’ї теж може бути модерним і затишним. Найбільшими перевагами такого стилю є: функціональність, можливість використання сучасної техніки та комунікаційних систем, які будуть вигідно підкреслювати загальний стиль, відносна швидкість будівництва, а також значна варіативність у проектуванні. Котедж у стилі модерн – це фактично конструктор у руках замовника, який він може скласти на свій лад.

У запропонованому 3-D проекті представлений двоповерховий котедж з різнорівневими відкритими зонами, гаражем, великими вікнами. Найбільша родзинка цього проекту – це станція сонячних батарей на плоскому даху, що дозволяє максимально використовувати альтернативну енергію у вашому будинку.

Компанія ТехБудДизайн у своїй роботі застосовує новітні розробки в конструкціях та матеріалах, що неодмінно гарантує надійність загальної конструкції будинку і його окремих частин. Також ми маємо індивідуальний підхід до клієнта, завдяки чому наша співпраця завжди максимально комфортна та вигідна для обидвох сторін. У нас ви можете замовити усі види послуг – проектування, усі види інженерних робіт, виконання генпідрядних робіт, ландшафтного дизайну тощо. Ознайомтеся з повною пропозицією на сайті!

Подзвонити