Художня ковка — це мистецтво трансформації металу в ексклюзивний витвір мистецтва. Такий, як наприклад один з прикладів наших робіт — металевий корабель.

Художня ковка завжди була і залишається популярним трендом. Красиво виконані ковані предмети додають особливого колориту та затишку інтер’єру чи прибудинковій ділянці. Наприклад, такий кований кораблик стане оригінальним доповненням, “родзинкою” на ділянці власника.

Такий декоративний кований елемент є не лише красивим, але надійним та довговічним. Йому не страшні сніг, грози, яскраве сонце.

Цей кований кораблик виконаний акуратно та детально. Всі елементи доповнюють одне одного, створюючи тим самим естетичну, реалістичну та цілісну картину. На кораблі можна побачити щогли, сходи, якорі, вікна, амбразури, каюти, якоря, сітки та інші елементи.

Якщо вам подобається такий кований корабель з металу і ви хотіли б прикрасити ним свою ділянку ми обов’язково врахуємо ваші індивідуальні побажання. Хочете додати паруса, більше щогл чи кают? Наші ковалі викують для вас унікальний кований декор, якого не буде більше ні в кого.

Якщо ви вирішили купити ковані вироби у Львові, компанія ТехБудДизайн — саме те, що вам потрібно. Зателефонуйте нам за номером +38(096) 286 81 00, ми дамо відповіді на всі ваші запитання.

Подзвонити