Сучасна технологія зведення каркасних будинків була розроблена в США в ХХ столітті. Безумовно, до цього схожі споруди будувалися у всьому світі. Досі можна зустріти старі мексиканські будинки чи фінські котеджі каркасного типу. Проте удосконалена система, що дозволила позбутися багатьох недоліків технології, була розроблена не так давно.

В Україні такі будинки можна зустріти на базах відпочинку або в гірських селищах. Їх зводять в котеджних заміських поселеннях. Каркасні споруди користуються дуже великою популярністю. І на те є багато причин.

Чому варто звернути увагу на каркасні будинки?

Сфера будівництва постійно розвивається: на зміну старим матеріалам приходять нові, більш ефективні та довговічні, з’являються нові технології, оновлюється підхід до створення житла. Незмінними залишаються дійсно надійні речі, які здатні залишаються актуальними протягом століть. І це – каркасні будівлі.

Безумовно, сучасні будівельники постійно вдосконалюють конструкції та експериментують з новими матеріалами. Проте яких би змін не зазнала сама каркасна технологія, таке житло досі зберігає свої переваги, а саме:

Швидкі темпи будівництва. 

При зведенні такого житла не потрібно витрачати купу часу на усадку фундаменту, підготовку матеріалів, тощо. До того ж, будівельні роботи можна проводити в будь-який сезон. Ні команда, ні матеріали, ні обладнання ніяк не прив’язано до температури повітря та кліматичних факторів. 

Дім середніх розмірів можна побудувати за 1,5-2 місяці з урахуванням, що над цим буде працювати повна бригада досвідчених спеціалістів. А присутність такої бригади ми гарантуємо.

Екологічність та безпека. 

Для спорудження каркасних будівель використовуються не просто безпечні, але повністю екологічні матеріали. В більшості випадків, це натуральне дерево. 

Саме тому такі будинки можна зустріти в лісах Фінляндії чи гірських поселеннях Австрії: кожна деталь відповідає високим стандартам якості та безпеки. Усі матеріали проходять перевірку якості й відповідності європейським нормам.

Міцність та легкість

Каркасні будинки не мають щілин, нерівностей, тріщин, тощо. Матеріал повністю герметичний. При цьому, зберігається можливість природної вентиляції, яка особливо важлива в житлових спорудах. 

Оскільки матеріал досить легкий, не потрібно чекати поки фундамент усядеться. Проекти найчастіше розраховуються на фундамент низького залягання. При цьому, будівлі залишаються досить міцними, щоб витримати дію сейсмічних факторів силою до 9 балів. 

Економічність та енергоефективність.

Вартість спорудження каркасного будинку набагато нижче, ніж будівництво з тої ж цегли. При цьому, таке екологічне житло є ще й достатньо енергоефективним. Відсутність щілин, міцність матеріалу та сухість дерева – усе це фактори, які дозволяють утримувати тепло в будинку та не витрачати додаткові кошти на утеплення.

Також варто зазначити, що будинок доволі швидко прогрівається після довгого простою при низьких температурах. А це – дуже важливий фактор для заміських будинків, котеджів та дач.

Каркасні будівлі можна оздоблювати на будь-який смак. Внутрішні роботи часто проводять самі власники, адже достатньо пофарбувати стіни або покрити їх лаком, щоб інтер’єр виглядав гарно.

За потреби, такі конструкції легко демонтуються та перевозяться на нову ділянку. Тож з таким будинком можна навіть подорожувати.

Якщо у вас є питання з приводу каркасного будівництва, ми будемо раді відповісти на них за номером +38 (097) 992 30 91. Також ви можете ознайомитися з нашими послугами більш детально на нашому сайті – buduymo.com.ua.

Подзвонити