Інженерні системи в будівництві: види та особливості

Інженерні системи в будівництві це усі системи, ціль яких забезпечення комфортної експлуатації та повноцінної життєдіяльності. Це все, завдяки чому в будинках є світло, тепло, вода, тощо.

Отож. Головні інженерні системи  – це:

  • водопостачання;
  • електропостачання;
  • каналізаційні та сантехнічні мережі;
  • вентиляційні інженерні мережі;
  • опалення.

Про кожну з них варто поговрити більш детально.

Водопостачання

Проектування системи водопостачання залежить від розмірів будівлі, її типу, особливостей влаштування центральної мережі, тощо. Ми надаємо весь перелік послуг з влаштування водопостачання, в тому числі і створення автономних мереж чи підключення до центральної.

Електропостачання

Це одна із найбільш важливих та складних електромереж будівлі. Особливе значення вона має в приватних будинках, адже від її функціонування часто залежить водопостачання, опалення, тощо. 

Наша команда проведе оцінку споруди, проведе потрібні розрахунки та створить план електромережі з урахуванням всіх особливостей та вимог. Наш спеціалісти створять електросхему, яка буде відповідати нормам навантаження, пожежної та екологічної безпеки. Ми також проводимо монтаж електромереж та усі налагоджувальні роботи.

Каналізаційні та сантехнічні мережі

Це цілий комплекс, що включає обладнання для прийому, очищення, знезараження та відведення води. Ми створюємо каналізаційні системи належного функціонування з найкращих матеріалів, з урахуванням потреб та санітарних вимог.

Наші спеціалісти надають послуги з проектування таких мереж, їх монтування та встановлення усього необхідного сантехнічного обладнання, налаштування, ремонту та повного сервісу систем.

Ми також займаємося створенням систем ефективного водовідведення. Наші спеціалісти допомагають обрати правильні матеріали та будівельну продукцію для цього, створити оптимальний проект та налагодити роботу мережі.

Вентиляційні інженерні мережі

Вентиляція та кондиціонування є обов’язковими складовими будь-якого будівельного об’єкту. В залежності від типу споруди існують різні санітарні норми та вимоги до таких систем. Ми надаємо послуги з професійного проектування таких мереж, вибору та постачання обладнання, а також монтажу, налаштування та обслуговування.

Опалення

Опалення та обігрів  –  ще одна важлива система, без якої неможливо уявити собі будь-яке приміщення, навіть господарське. Правильні підрахунки та створення ефективної системи опалення дозволяють зберегти енергоефективність та безпеку приміщення.

Наші спеціалісти створюють проектну документацію з урахуванням:

  • температурних та кліматичних особливостей експлуатації споруд;
  • санітарних та пожежних вимог;
  • виду палива, тощо.

Ми також допомагаємо обрати оптимальну систему опалення, змонтувати її, налагодити, та надаємо послуги з обслуговування таких мереж.

Якщо у вас виникнуть питання з приводу будь-якої інженерної мережі, ми будемо раді відповісти на них. Щоб отримати консультацію, звертайтеся за номером телефону +38 (097) 992 30 91 або через сайт buduymo.com.ua.

Подзвонити