Огорожа у будівлі відіграє важливу роль, створює особливий затишок і гарантує захист від непрошених гостей та звірів. Проте, при її будівництві часто виникає багато запитань.

Як обрати матеріал та у якому стилі будувати власну огорожу? Це одне з перших та основних запитань, які виникають ще до початку будівництва. Правильно та детально це продумавши, можна швидко та якісно побудувати такий захист, який буде у гармонії з будинком, доповнить його та буде радувати вас красою багато років.

Обираючи матеріал та висоту загорожі, потрібно визначитися з найважливішою для вас характеристикою та ціллю. Адже огорожа може бути:

– для доповнення власного будинку;

– для створення затишку та комфорту;

– для захисту від звірів та непрошених гостей;

– для відділення власної території від сусідів та розподілу її;

– для зменшення кількості пилу та шуму з вулиці.

Сьогодні будують найрізноманітніших форм паркани з дерева, цегли, каменю, металу, шиферу та бетонних конструкцій. Кожний матеріал та вид огорожі має свої переваги та недоліки, тому давайте детально їх розглянемо.

Дерев’яна огорожа відноситься до найбільш затишних, красивих та швидких у будівництві. Вона чудово комбінується із різними матеріалами та є досить бюджетним рішенням для захисту будинку. Така огорожа може бути і напівпрозорою (коли деревина монтується на невеликій відстані) та глухою. На жаль, такий матеріал не є довговічним та потребує відносно частого покриття спеціальним лаком.

 

Цегла – це давній та надзвичайно надійний матеріал для будівництва як споруд, так і огорож. Обраний якісний матеріал може бути значно дорожчим, та це точно компенсується довговічністю, красою та безпекою. Така огорожа найкраще підійде для відділення власної території від зовнішнього світу та забезпечить затишок на власному подвір’ї.

Якщо говорити про огорожу з каменю, то тут звичайно також багато переваг: надійність, безпека, довговічність та дивовижний вигляд. Проте, це один із найдорожчих видів захисту та його зведення займає значно більше часу.

Цікавим та надійним методом будівництва огорожі є поєднання з двох матеріалів. Коли, з металевого прутика зварюють сітку, у яку і засипають камені різного чи одинакового розміру. Це по справжньому чудово виглядає та надійно захищає. Тут звичайно потрібний і міцний фундамент.

 

Завдяки сучасним технологіям сьогодні ми можемо будувати і дуже гарні паркани із залізобетону. Найрізноманітніші плити можна придбати у всіх куточках України. Серед переваг тут швидкість у зведенні, відсутність фундаменту, непрозорість, довговічність, надійність та чудова ціна у порівнянні з іншими матеріалами.

Металеві паркани можуть бути зварні, ковані, литі або з профлиста. Різноманітні технології пояснюють коливання у вартості та відрізняються терміном служіння. Професійно виконана така огорожа буде стійкою до зовнішнього середовища, тут звичайно також важливий правильний догляд.

Також, не можна забувати й про такі матеріали, як: полікарбонат, профнастил, шифер та чудові комбінації з найрізноманітніших матеріалів. Адже, всі вони також підходять для захисту власного подвір’я.

Усі матеріали мають свої характеристики, тому перед будівництвом паркану слід віддавати перевагу тим матеріалам, які будуть чудово доповнювати ваш будинок та відповідати вашим основним вимогам. Не можна забувати й про власний дім, якщо у його будівництві використаний камінь, то звичайно і такими краще робити й інші елементи благоустрою.

Будівництво огорожі у Львові здійснює компанія ТехБудДизайн. Тому будуйте разом з нами та будьте впевнені у безпеці власної сім’ї.

Подзвонити