Отже, ви запланували збудувати будинок. Над чим перш за все слід задуматись? Датою початку робіт! Наша команда підкаже яка пора року найкраще для цього підходить.

Варто сказати, що будівництво завжди складається з кількох етапів які припадають на різні сезони. Існують певні загальні рекомендації щодо планування таких етапів:

  • Якщо ви заклали фундамент будівлі в квітні, стіни слід зводити до жовтня і не братися за оздоблення аж до листопада чи грудня. А якщо в будинку планується підвал, то краще зачекати аж до травня. До цього часу ґрунт повністю прогрівається, а значить споруда в майбутньому не просідатиме. Спеціалісти зазвичай радять саме весняно-осінній період: погодні умови сприяють роботі й дозволяють завершити проект відносно швидко.
  • Якщо фундамент закласти в жовтні, то спорудження стін має відбуватися навесні, а оформлення фасаду проводити в травні. Будівельні роботи при такому плануванні триватимуть дещо довше.

Зведення будинків зі зрубу — доволі специфічний процес, тут є багато нюансів, тож поговоримо про них окремо. Більшість фахівців стверджують, що найкращий час для спорудження таких будиночків — зима. Річ у тому, що зимове дерево вважають більш якісним, причина в мінімальній вологості та русі соків. А це означає, що зсихання буде незначним.

Але ви маєте знати, що будівництво в зимові місяці має деякі недоліки. Оздоблювальні роботи в такому випадку, випадають на період з лютого по квітень. Погода в цю пору нестабільна: то вдарять сильні морози, то настане потепління. Через це сухі будматеріали будуть активно вбирати вологу, в результаті оброблені поверхні можуть погнутися або потріскатися. Тому бажано відкласти оздоблювальні роботи до травня.

Все ще вагаєтесь яку пору року вибрати для початку будівництва? Зверніться за порадою до професіоналів ТехБудДизайн. Ми допоможемо у вирішенні найскладніших будівельних завдань.

Подзвонити