Будівництво закладів громадського харчування – це ще більш відповідальна справа, ніж Ви думали до того. Тут важливо продумати кожен сантиметр, адже саме від нього може залежати комфорт Ваших відвідувачів, умови праці Ваших підлеглих, а отже і популярність Вашого закладу та рівень Вашого прибутку. Успіх криється в усвідомленні, що будівництво кафе, ресторану чи закладу швидкого харчування – це не тільки стильний та сучасний дизайн.

У першу чергу, команда ТехБудДизайну робить два проекти – інженерний та технічний. У першому ми враховуємо максимум побажань нашого клієнта та передбачаємо все – від зон відпочинку до розміщення вентиляції. У технічному проекті ми вигідно та продумано «одягаємо» інженерні рішення в реальність так, щоб кожен сантиметр простору Вашого закладу приносив задоволення. І вже після цих двох етапів ми даємо волю нашим дизайнерам, щоб усе у новому закладі харчування мало свій естетичний смак.

Якщо побудувати будинок – це догодити одній сім’ї, то побудувати заклад, куди захочеться зайти на обід, вечерю чи сніданок – це догодити сотням, а то й більше… Наша команда ТехБудДизайн розуміється як на першому, так і на другому вже понад 20 років!

Подзвонити