Дах це напевно найважливіша частина будівлі. Він захистить вас від опадів, сонця і холоду, підтримає комфортний мікроклімат в домі та ще й додасть краси будинку. До того ж, правильно вибрана покрівля допомагає зекономити на опалюванні. Тому до підбору покриття даху треба підійти з максимальною відповідальністю.

Отже, перед походом в магазин добре подумайте та дайте собі відповіді на такі питання:

  • Чи потрібні будуть спеціальні опори або каркас для підтримки ваги покрівлі?
  • Чи матеріал потребуватиме особливого догляду? Тут також варто задуматися про довговічність покрівлі, про те наскільки важко (легко) її змонтувати.
  • Даний матеріал відповідає пожежним нормам?
  • Скільки ви хочете витратити на свій дах? До прикладу, металеве покриття більш довговічне, ніж бітумна черепиця, але воно відповідно коштує значно дорожче.
  • Світлий чи темний матеріал? Світлі тони в спеку сприяють зниженню температури в приміщенні, а темні, навпаки абсорбують тепло та поліпшують мікроклімат взимку. Крім того, на покрівельних покриттях темного кольору швидше тане сніг, тому що вони прогріваються набагато краще.
  • Чи підходить вибраний варіант до загального вигляду дому? Важливо переконатися, що стиль вашого будинку та даху гарно комбінуються між собою.
  • Чи витримає ця покрівля примхи природи? Хоча клімат України не є таким вже різноманітним, потрібно продумати цей момент. Погода в вашому регіоні допоможе звузити вибір покрівельних матеріалів які можна встановити на дах. Скажімо у Львові та в Карпатах зазвичай випадає багато дощу, повітря вологе. Бітумна черепиця та металеві дахи, як правило, найкраще підходять для таких умов. А от шифер здатен накопичувати вологу.
  • Який кут нахилу даху? Наприклад, можна вибрати черепицю якщо кут нахилу 20-60°, шифер — 12-60°. Мінімальний нахил необхідний для бітумних листів — 5°.

Ви все ще не впевнені, який тип покрівельного матеріалу використовувати для вашого проекту? Зверніться за консультацією до фахівців ТехБудДизайн і ви не лише знайдете ідеальний свій варіант, але й отримаєте компетентну та якісну допомогу з покрівельними роботами.

Подзвонити