Команда ТехБудДизайн пропонує своїм клієнтам послуги встановлення систем електричного підігріву підлоги, ринв чи будь-яких інших поверхонь. Якість робіт та ціна співмірні, до того ж, ми можемо провести повний комплекс робіт – від розрахунку до монтажу системи електропідігріву.

Система електричного підігріву є найбільш безпечною серед своїх аналогів та найбільш простою у експлуатації. Цю систему можна встановлювати як у житлових будинках чи квартирах, так і в технічних чи промислових приміщеннях. Монтаж системи електричного підігріву дозволений під різні види покриття: лінолеум, плитка, паркет, ламінат тощо. Варто наголосити, що важливим у цьому процесі є встановлення терморегуляторів на кожну зі систем, адже це не тільки дозволить керувати температурним режимом теплої підлоги чи іншої поверхні, але й допоможе заощаджувати електричну енергію на Ваших лічильниках. Якщо ж встановлення системи електричного підігріву заплановано у приміщенні з підвищеною вологістю, то ми готові запропонувати Вам спеціально розроблену систему для такого середовища чи умов.

ТехБудДизайн пропонує готові системи електричного підігріву та увесь пакет послуг, пов’язаний з монтажем. Тепер Ваш будинок, офіс чи виробництво будуть не просто теплими, а теплими по-розумному, адже завдяки встановленню системи електричного підігріву Ваші видатки зменшуються, а комфорт збільшується!

Подзвонити