Щоб провести дренажні роботи, необхідно залучити інженерів-гідротехніків, а також кваліфікованих майстрів. Тому, ціни на такі послуги не можуть бути низькими. Від якості виконаної роботи, залежить довговічність будинку. Перш за все, важливо скласти проєкт роботи з урахуванням рівня ґрунтових вод даної місцевості. А вже потім, вирішувати, який вид дренажних систем варто встановлювати.

Існує два види дренажу:

1.Лінійний дренаж покликаний боротися з дощовою водою. Є ефективним тоді, коли ґрунт є піщаним або гравійним, адже ці види ґрунту швидко вбирають воду, що призводить до надлишку її під поверхнею землі. Також, проблему калюж та руйнування доріжок можна вирішити за допомогою лінійного дренажу. При цьому методі, вода швидко акумулюється та транспортується у каналізаційні труби або внутрішні дренажні системи. Ця система являє собою, так звані лотки, покриті решітками, що відповідають за забір та відвід води. Це забезпечує фільтрацію стічних вод від великих забруднень (листя, дрібних гілок).

2.Круговий дренаж – це мережа труб, яка встановлюється по периметру будинку під поверхнею землі. Спеціальні труби прокладаються для водовідведення ґрунтових вод. На жаль, цей метод не ефективний для забору води, що проходить над поверхнею землі. Якщо існує така проблема як затоплення будинку, то ефективним рішенням буде встановити гідроізоляцію підвалу. Круговий дренаж включає такі елементи як:

  • дренажні труби для водовідведення
  • свердловини
  • дренажний матеріал
  • фільтруючий шар

Дренажні роботи та гідроізоляція підвалу — це справа рук досвідчених майстрів та компетентних інженерів. Ціни на послуги у компанії “ТехБудДизайн” вас приємно здивують. Поспішіть захистити ваш будинок від природних явищ (дощу, снігу, паводків) та збільшити експлуатаційний термін будинку.

Подзвонити