Мідь — це, мабуть, найгарніший варіант металевої покрівлі.

Красивий блиск нової мідної покрівлі з часом змінюється на благородний відтінок синьо-зеленої патини. Обидва відтінки виглядають красиво та виграшно підкреслюють красу будівлі. Але не лише красивий вигляд зробив цей покрівельний матеріал популярним.

Мідні дахи — це, перш за все, надійний захист від протікань, міцність та довговічність. Мідна покрівля, як і більшість металевих дахів, володіє широким спектром переваг.

Як вже було написано — мідь є привабливим металевим покрівельним матеріалом. Тож якщо ви прагнете збільшити вартість перепродажу свого будинку, мідний дах може стати ідеальним вибором.

Довговічність мідних дахів вражає. Вона надійно захищатиме будинок протягом 50 років або навіть більше. Даний метал має високу стійкість до вогню, граду і цвілі.

Мідь — це легкий матеріал. Вона не створюватиме зайвого навантаження на внутрішні конструкції будинку. Це особливо важливо під час сильних снігопадів.

Встановлення мідного даху допоможе вам контролювати витрати на опалення та охолодження. Такий дах є енергоефективним.

А ще, це дуже гнучкий, пластичний матеріал, ним можна вкрити практично будь-яку форму даху.

Але цей вид покрівлі має певні недоліки.

Одним з найбільших мінусів є те, що мідь вважається “елітним” покрівельним матеріалом.

Монтаж такого даху може бути досить дорогим. Хоча покрівельні роботи в цьому випадку відносно швидкі та прості.

Цей метал не захищає від шуму.

Крім того, мідь не може використовуватися з деякими іншими металами, включаючи алюміній і сталь, оскільки мідь призведе до погіршення стану інших металів.

Все ж таки переваги мідного покриття значно перевищують недоліки.

Якщо ви розглядаєте мідь в якості покрівельного матеріалу для вашого проекту, зверніться до ТехБудДизайн. Продаж покрівельних матеріалів — це одна з послуг, які ми надаємо. Також будемо раді вам допомогти з плануванням, проектуванням та монтажем даху.

Подзвонити