Новим, але досить популярним матеріалом для будівництва споруд за останні роки стали газоблоки. Це різновид комірчастого бетону, котрий складається з цементу, вапна, води, кварцового піску та гіпсу. Під дією тиску та в умовах спеціальної температури суміш спінюється та формуються блоки.

Основними перевагами цього матеріалу є хороша термо- та звукоізоляція, легкість, надійність та порівняно низька ціна. Види газоблоків залежать від їх щільності: D300, D400 та D500. Перші використовуються у випадках з найменшим навантаженням, D400 – для одноповерхових будівель і останні – найщильніші, витримують найбільше навантаження.

Проектування будинків з газоблоку не має значних відмінностей, але варто знати певні ньюанси. По-перше, варто подбати про хорошу теплоізоляцію. По-друге, цей матеріал досить легкий і споруда не потребуватиме дуже міцного фундаменту. По-третє, варто подумати про зовнішній вигляд будинку: підібрати штукатурку або декоративну цеглу, адже газоблоки не є особливо естетичними.

Під час будівництва з газоблоку можна стикнутись з такими проблемами: матеріал може бути крихким за умов неправильного поводження, потрібно використовувати спеціальні кріплення, варто ретельно продумувати поверховість споруди.

Але обравши спеціалістів можна уникнути цих недоліків та отримати свій дім мрії досить швидко. Робота з газоблоками відрізняється простотою та швидкістю монтажу, відсутністю грубої чорнової обробки. Стосовно безпеки, газоблоки не піддаються займанню, навіть в умовах високої температури.

Хочете збудувати власне помешкання швидко та економно? Обирайте газоблоки та команду компанії «ТехБудДизайн». Наші фахівці допоможуть втілити всі Ваші задуми в реальність та використають свій 20-ти річний досвід для максимально ефективного будівництва.

Подзвонити