Ще за часів Арістотеля, булат використовували як матеріал для виробництва холодної зброї. Сьогодні він вже надзвичайно поширений як покрівельний матеріал. І це не дивно, адже про міцність цього матеріалу можна говорити дуже довго.

Булат відрізняється від сталі лише вмістом вуглецю. Завдяки чому, окрім міцності, отримує надзвичайну гнучкість та в’язкість. Особлива технологія виготовлення цього металу відрізняє його своєрідною внутрішньою структурою і виглядом. У поєднанні вуглець та залізо утворюють цікавий візерунок під час їхньої кристалізації.

Ми пропонуємо звернути вашу увагу на булат, як покрівельний матеріал для вашого дому. Особливо, якщо ви надаєте перевагу якості та надійності. Тут важливу роль відіграє і кольорова палітра та доступна вартість.

Ціна на покрівельний булат залежить від кількості цинку в листі, обраної товщини, висоти профілю та інших характеристик. Золотий, мідний, зелений та синій кольори чудово підходять для облаштування даху житлової будівлі, магазинів, офісних центрів, промислових споруд та інших об’єктів.

Купити профнастил у Львівській області можна у нашій компанії, адже ми завжди гарантуємо не тільки якісний матеріал, а й його цілісну доставку. Якісний монтаж також здійснює наша команда на найвищому рівні із дотриманням усіх норм.

Будуйте та захищайте свої домівки разом з ТехБудДизайн!

Подзвонити