Будівництво будинку — це нелегка справа, яка потребує будівельних та інженерних знань та навиків. Якість будівництва безпосередньо впливає на технічний стан дому, довговічність та зовнішній вигляд загалом. Тому, важливо довірити зведення дому лише компетентним виконавцям. Вартість будівництва будинку теж впливає на якісний результат. Тому, не слід економити на цьому.

Компанія “ТехБудДизайн” є професіоналами своєї справа і вже протягом останніх 20-ти років здійснює будівництво будинків “під ключ” по всій західній Україні. Одним із прикладів такої роботи є зведення будинку площею 500 м2. Для коробки дому використано керамічні блоки марки “Porotherm” (Поротерм) 44 см, які характеризуються високими теплоізоляційними властивостями. Середину блоків було наповнено теплоізоляційним матеріалом — мінеральною ватою. Завдяки цьому, взимку тепло буде зберігатися якнайдовше, що суттєво знизить витрати на опалення, а влітку буде прохолода.

Для покриття даху використано натуральну керамічну черепицю німецького виробника Meyer Holsen.

Будівництво будинку передбачало велику терасу, як відпочинкову зону з виходом на задній двір зі зведенням печі-мангалу.

Важливо підкреслити оздоблення фасаду. Для облицювання дому використано такий декоративний елемент як клінкерна цегла, яка надає особливого шарму. В поєднанні з дерев’яними поручнями та балками це відображає неповторний шотландський стиль оформлення екстер’єрів. Для фарбування також вибрано два кольори однієї палітри. Ансамбль фасаду має стриманий, але водночас оригінальний екстер’єр.

Вартість будівництва такого будинку є вища середнього, адже для будівництва використовувались якісні, натуральні та дорогі матеріали (керамоблоки, клінкерна цегла, мінеральна вата, керамічна черепиця).

Проте, наша команда прагне створити будинок вашої мрії, відштовхуючись від будь-яких ваших можливостей та потреб. Ми не лише зробимо проєкт дому, який підійде вам, але й здійснимо будівництво будинку швидко та якісно.

Подзвонити