Коли ви вирішили збудувати цегляну піч, ви можете розраховувати на професіоналізм майстрів ТехБудДизайн.

Цегла вже багато років лідирує серед матеріалів для будівництва печей та мангалів. Адже цей будівельний матеріал володіє низькою теплопровідністю, а значить піч буде довго охолоджуватися та зберігатиме тепло. А ще, цегляні печі мають стильний вигляд й цікаво доповнюють інтер’єр.

Однак перед тим, як почати будівництво такої печі треба врахувати наступні рекомендації:

Ця конструкція має розташовуватися відповідно до правил та норм пожежної безпеки. Піч повинна стояти на відстані не менш ніж 30-40 см від стін будівлі.

Цегла, що використовується для побудови печі має бути міцною, без тріщин чи відколів. Наша компанія займається продажем млинівської цегли і ми знаємо, що вона володіє всіма вищеописаними характеристиками.

Краще використовувати добре обпалені цеглини. Як перевірити, чи цегла обпечена? Проведіть невеликий експрес-тест. Постукайте по цеглині, звук має бути дзвінким. А ще, її колір має бути насиченим.

Не варто будувати з дірчастої та силікатної цегли, оскільки вона швидко зруйнується та не буде добре прогрівати приміщення.

Можна скористатися старою цеглою, яка була раніше вже використана в іншому проекті, але тільки в тому випадку, якщо вона повністю відповідає всім характеристикам і вимогам. Але спочатку потрібно такий матеріал добре очистити.

Також, дуже важливо відібрати для будівництва цеглини однакових розмірів.

Ми вважаємо, що наші клієнти заслуговують на те, щоб замовлений проект був надійним, довговічним та функціональним, зробленим якісно та в заплановані терміни. Тому цегляні печі збудовані компанією ТехБудДизайн завжди відповідають цим критеріям.

Подзвонити