Огороджувальні конструкції можуть бути різними. Це і звичайні паркани при будинку, і огорожа для промислових зон, і спеціальні конструкції для розділення адміністративних територій. Відповідно, для різних цілей використовуються різні матеріали та обираются різні габарити.

Найчастіше паркани будують з металу (профлист, сталеві листи, тощо), дерева, сітки чи бетону. Також можна зустріти паркани з шиферу та цегли. Як правильно вибрати матеріал та розміри? І чому варто звернутися за допомогою до спеціалістів?

Фактори, які варто враховувати при влаштуванні паркану

При виборі матеріалу та типу огороджувальної конструкції дуже важливо враховувати кілька важливих факторів. Саме від них залежить, наскільки надійним та довговічним буде паркан.

Отож, важливо звернути увагу на такі нюанси:

  • Ландшафт ділянки та особливості грунту. Дуже важливо знати, чи є на території грунтові води та бажано глибину їх залягання. Також варто розуміти, що не кожен матеріал буде ефективним в умовах горбистого ландшафту. Занадто важкий паркан може просідати в місцях меншої щільності грунту.
  • Особливості будинку та прибудинкової території. Варто звертати увагу на такі нюанси, як естетика будівлі, матеріали фасаду та даху, наявність додаткових конструкцій, геометричні пропорції, тощо. Спеціалісти, до прикладу, рекомендують на невеликих ділянках створювати огорожу, яка б не була набагато вища за перший поверх дому. В іншому випадку пропорції будуть неправильними. Також можуть бути проблеми з природним освітленням.
  • Бюджет. Безумовно, варто знайти оптимальний варіант по ціні та якості. Тому бюджет повинен теж розглядатися як важливий фактор. 

Також варто оцінити умови експлуатації. Від кількості сонячних днів, опадів та інших кліматичних показників залежить вибір матеріалу та технології будівництва.

Чому варто звернутися саме до нас?

Наша команда складається виключно з професіоналів своє справи, які мають великий досвід в зведенні огороджувальних конструкцій різного масштабу та складності. Звісно, багато хто вирішує встановити паркан самостійно. Проте ми пропонуємо не просто влаштування огорожі. Ми враховуємо усі важливі фактори і знаходимо оптимальне рішення для конкретної ділянки та конкретних умов.

Кожен замовник може розраховувати на чесність та індивідуальних підхід. Ми готові відповісти на всі ваші питання. Крім того, при виборі технології та матеріалу ми враховуємо всі ваші побажання. Для нас дуже важливо, щоб результат не просто був якісним, але і повністю задовольняв замовника.

Ми маємо досвід роботи з дуже різними матеріалами. Ми уважно слідкуємо за усіма змінами в сфері будівництва, тому завжди можемо знайти найбільш сучасний та екологічний варіант в межах описаного бюджету. Таким чином ми допоможемо вам зекономити кошти та час на постійній реставрації, оновленні та заміні складових паркану.

Отож, ми будемо раді забезпечити для вас професійну консультацію та відповісти на всі ваші питання. Ви можете сконтактувати з нами будь-яким зручним способом: за телефоном +38 (097) 992 30 91 чи через сайт buduymo.com.ua. Тут же ви можете ознайомитися з повним переліком наших послуг.

Подзвонити