Чи можливо звести красивий та надійний будинок всього за декілька місяців? Так, коли йдеться про каркасні будинки.

Дана технологія дуже популярна в США та Канаді, а в Україні лише набирає популярності. В основі такої споруди є каркас (з дерева або металу). Саме від нього залежатиме міцність та надійність будови. Проміжки між каркасом заповнюються сучасними матеріалами для перекриття. В основному використовують популярні СІП-панелі або сендвіч-панелі іншого типу.

Один з головних плюсів такого будівництва — дешевизна. Якщо порівнювати витрати на будівництво цегляних будинків і на зведення каркасних будинків, то різниця в ціні становить приблизно 30-40%.

Каркасні будинки відрізняються відмінними експлуатаційними характеристиками. Це завжди теплі будівлі. Протягом зимових місяців мешканці економлять на опаленні, адже завдяки хорошому тепловому опору стін та спеціальним наповнювачам (найчастіше це мінераловатні або поліуретанові плити) стіни утримують тепло.

Хоча деякі не обізнані в цьому питанні люди скажуть: хіба ці ”картонні коробки” можуть бути придатними для проживання взимку? Як ми писали вище — це дуже популярний вид будівництва в Канаді, а в цій країні зими довгі та суворі. Влітку в будинку прохолодно, натуральні дерев’яні матеріали чудово дихають.

Але слід розуміти, що така споруда не стоятиме століттями, його нормативний термін експлуатації становить 75 років. Фактичний термін може досягати 100 років.

Як правило, будинки збудовані за цією технологією одно- або двоповерхові. Якщо ви плануєте величний котедж на три та більше поверхи, виберіть інший тип будівництва.

Ще один важливий момент який треба розуміти перед тим як розпочати будівництво — такий дім неможливо перепланувати.

Проектні роботи відносно нескладні. Особливо якщо ви звернетеся за допомогою до професіоналів. Спеціалісти ТехБудДизайн спроектують та конструюють каркасний будинок на будь-який смак та бюджет.

Подзвонити