Будівництво заміського будинку з дерева – це один із найкращих та найпростіших варіантів. Проте, складно обрати матеріал, особливо, якщо будуєш вперше. Тому, щоб не помилитися з вибором деревини, ми коротко розглянемо різні варіанти.

Оциліндрована колода – це чудовий матеріал для будівництва. Монтуючи будинок з такого матеріалу не можна забувати, що колода має циліндричну форму. Тому, відбувається звуження стіни між колодами, що досить негативно впливає на енергоощадження.

Така якісна кругла колода не тріскає і не деформується, тому такі будинки з бруса користуються великою популярністю в Україні.

Наступний варіант для зведення дому – профільований брус. На відміну від звичайної колоди, такий матеріал має більш точні форми, що дозволяє в найкоротші терміни завершити будівництво та покращити характеристики споруди (теплообмін, звукоізоляцію та привабливий вигляд).

З технологічної точки зору, будівництво будинків із клеєного бруса є найбільш простим та ефективним. Вам не доведеться довго чекати усадки будинку перш ніж розпочати експлуатацію, адже цей матеріал майже не осідає. Особливо, якщо порівнювати з іншими матеріалами з деревини, та і вартість вас приємно здивує.

Також варто зазначити, що найкращим матеріалом для будівництва будуть сосна, береза та ялиця. Ці породи деревини чудово пристосовуються до зміни кліматичних умов та майже не піддаються деформації.

Загалом дерев’яні будинки дозволяють значно знизити витрати на опалення та звукоізоляцію, а затишок такого дому завжди буде радувати вашу сім’ю.

При будівництві будинків ми дотримуємося усіх норм та технологій, тому споруди виконані нашою командою прослужать Вам понад сто років! Дерев’яний будинок у Львівській області збудувати легко!

Інвестуйте у майбутнє разом з ТехБудДизайн!

Подзвонити