Жити у комфортному і затишному місці, де немає непрацюючих ліфтів, шумних сусідів за стінкою та загазованого повітря – мрія кожної людини. Єдиною можливістю отримати житло, яке максимально відповідатиме вашим потребам та побажанням, є будівництво. Однак цей процес надзвичайно тривалий, затратний та виснажливий. Ті, кому доводилось облаштовувати навіть невеликий дачний будинок у Львові, не надто позитивно згадують про свій досвід. Нескінченні розрахунки, закупівля і доставка будматеріалів, пошук надійних працівників, контроль підрядників – це лише невелика частина клопотів, на яку можна розраховувати. На щастя, уникнути цих проблем цілком реально, якщо замовити будинок під ключ. Ця послуга передбачає зведення цілком придатного до використання і проживання дому. При цьому компанія, що виконує цю роботу, бере на себе розв’язання всіх технічних питань. Будинок під ключ – це можливість швидко отримати повноцінно облаштований дім для комфортного проживання. Ваша мрія про якісне житло стане реальністю.

Будівництво будинку під ключ: етапи та роботи

Головним аргументом на користь будівництва будинку під ключ є те, що ви отримуєте повністю готове житло, в яке можна одразу заїжджати та жити. Вам не потрібно турбуватись про підключення комунікацій, облаштування техніки та електропристроїв тощо. Необхідно лише вибрати й затвердити проєкт, а наприкінці прийняти готовий до експлуатації дім. Компанія “ТехБудДизайн” пропонує свої послуги з будівництва будинків під ключ у Львові та інших містах Західної України. За нашими плечима понад 10 років успішної роботи та тисячі втілених проєктів. Будівництво будинку під ключ, яке ви можете замовити, буде включати такі етапи:

 1. Проєктування будинку та прибудинкової території у Львові чи іншому місті України за індивідуальними побажаннями клієнта.
 2. Під час розробки враховується рельєф місцевості, стан ґрунту та рівень ґрунтових вод.
 3. Виготовлення елементів майбутньої будови у заводських умовах. Закладка фундаменту та спорудження стін будинку під ключ, прокладання перекриття та даху, проведення всіх запланованих інженерних ситуацій, встановлення в вікон, дверей тощо.
 4. Проведення внутрішніх та зовнішніх оздоблювальних робіт, встановлення меблів та технічних пристроїв у будинку під ключ.
 5. Погодження з перевірчими та наглядовими органами.
 6. Додаткові роботи щодо підготовки прибудинкової території будинку під ключ у Львові (вивезення будівельного сміття, ландшафтний дизайн тощо).

Серйозні будівельні компанії, такі як “ТехБудДизайн”, надають найширший спектр робіт. Вам не доведеться на кожен цикл робіт шукати окремих підрядників, які у разі виявлення дефекту будуть звинуватити попередню команду. Наша компанія, яка зводить будинки під ключ не лише у Львові, але й інших регіонах Західної України, несе повну відповідальність за результат, надає гарантію якості. Ми використовуємо у своїй роботі цеглу, газо- та керамоблоки, а також натуральну деревину. В останньому випадку мова йде про каркасні котеджі, а також ті, що виконані з профільованого, оциліндрованого і клеєного бруса.

Переваги будівництва будинків під ключ

Багатьом здається, що дім під ключ – занадто дороге задоволення. Однак на практиці витрати виправдовують себе не лише якістю виконання та нашими гарантійними зобов’язаннями. Наша компанія співпрацює з виробниками та спеціалізованими магазинами, які надають окремий прайс на будівельні та оздоблювальні матеріали, сантехніку, вікна, двері, меблі тощо. Також у нас вирішене питання з логістикою. Це суттєво знижує остаточну ціну будинку під ключ. Будуючись самостійно, ви напевне стикнетеся з тим, що доведеться переплачувати за простої бригади та будівельної техніки через те, що матеріали вчасно не підвезуть. До того ж доведеться ще оплачувати вартість доставки транспортним ходити. Будівництво будинку під ключ у Львові має свої переваги, а саме:

 • Економія силових та часових затрат. Оскільки будівництво будинку під ключ здійснюється поступового або одночасно, виключені випадки простою. Вся бригада працює злагоджено, кожен знає свою справу від А до Я, вміє підлаштуватися під особливості проєкт. Окрім того, будинки під ключ у Львові позбавляють вас від необхідності походу по інстанціях, закупівлі матеріалів, пошуку потрібної техніки тощо.
 • Фінансова доступність. Будівництво будинку під ключ обійдеться значно дешевше, ніж зведення котеджу своїми силами. Перевірено тисячами наших клієнтів.
 • Передбачуваний результат. По закінченню будівництва будинку під ключ, ви отримаєте саме те, що ви погодили у проєкті. На етапі проєктування ми ретельно обговоримо з вами планування, конструкції, матеріали та безліч інших моментів. Ніяких “очікування vs реальність”. Усе максимально прозоро та ефективно.
 • Якість виконання. Наша компанія співпрацює з перевіреними висококваліфікованими спеціалістами, які довели свій професіоналізм та експертність. У процесі будівництва будинку під ключ залучені люди, що вміють працювати з різними матеріалами, інструментами та технікою, знайомі з сучасними методиками проведення будівельних робіт. Вони працюють швидко, якісно та безпечно.
 • Гарантії. Зі своїми клієнтами ми підписуємо договір, у якому чітко прописані всі зобов’язання і терміни будівництва будинку під ключ. Проєкт, графік виконання робіт, матеріали, гарантійні терміни та інші надавані послуги є неодмінними умовами угоди.

Будівництво власного дому – важлива подія в житті будь-якої людини. Ми розуміємо всю відповідальність такого процесу та пропонуємо будинок під ключ, який буде підлаштований під усі ваші потреби. Наша компанія має досвід у будівництві котеджів, заміських дач, приватних будинків з різною кількістю поверхів, таунхаусів. Ми працюємо у Львові та області, а також у Волинській, Івано-Франківській, Чернівецькій, Хмельницькій та Тернопільській областях. Ви зможете вибрати готовий проєкт будинку під ключ або ж скористатись послугою індивідуального проєктування.

Подзвонити