Звичайно, кожен власник прагне, щоб територія навколо його будинку виглядала так само привабливо та доглянуто як і сама будівля, аби ландшафтний дизайн та споруди на подвір’ї гармонійно поєднувалися один з одним.

Компанія ТехБудДизайн — це саме ті професіонали, до яких варто звернутись, щоб ваше подвір’я стало по-справжньому затишним місцем, улюбленою зоною відпочинку для ваших близьких та гостей. Перегляньте фотоприлади наших робіт та переконайтеся в цьому самі.

Благоустрій та озеленення завжди складаються з декількох етапів. Перш за все, наші спеціалісти розробили дизайн- проект, який найкраще підійшов даній ділянці та задовільнив побажання клієнтів.

Далі, було проведено дренажні роботи, підведено електрику та багато інших необхідних інженерних робіт. Саме на цьому етапі було влаштовано доріжки. На фото наших робіт ви можете побачити, що вже тут можна дати волю своїй фантазії: доріжки зовсім не повинні бути просто прямими лініями, залитими асфальтом. Креативні ідеї наших ландшафтних дизайнерів дають справді дивовижні результати.

Далі, відбулося декорування території відповідно до розробленого дизайн-проекту. Це саме той етап, на якому на ділянці з’являються альтанки, фонтани чи навіть міні водоспади.

І лише після завершення попередніх етапів наші ландшафтні дизайнери приступили до озеленення: було створено квітучі клумби, вкладені акуратні, зелені газони, насаджені декоративні деревця.

 

За допомогою наших спеціалістів прибудинкова територія набула оригінального, неповторного вигляду.

Звичайно, аби ваша прибудинкова територія завжди мала привабливий вигляд, потрібен догляд. Ми будемо раді допомогти вам порадами та підказати як довгі роки насолоджуватися неперевершеним виглядом вашого двору.

      

Подзвонити