Як правильно підібрати екстер’єр для вашої будівлі!

Фасад складає перше враження про будинок, його архітектурний стиль та власників. Адже саме екстер’єр – це перше, що ми бачимо, ще не потрапивши у дім. Обраний спосіб декорації, кольори та матеріали, що використовуються – усе це відповідає вподобанням жителів та способу їхнього життя.

Будуємо дачний будинок

В кожного, хто втомився від метушні міста, сірих буднів та асфальту, з’являється мрія перенестися в дачний будинок, в якому панує спокій та гармонія. Та для того, аби відпочинок в заміському домі й справді був комфортний, ще до початку його будівництва, потрібно звернути увагу на ряд важливих моментів.
Розпочати потрібно з вибору основних цілей споруди. Адже дім може бути для постійного проживання, сезонного відпочинку, заходів або вечірок. Чітко розуміючи, що нам потрібно, ми зможемо обрати проект будівлі та місце розташування.

Альпійський стиль у архітектурі житлових будинків!

Сьогодні ми навіть не помічаємо, наскільки популярними стали будинки у альпійському стилі. Майже у кожному, навіть невеликому містечку України, можна знайти будиночки з цією унікальною архітектурою. І це не дивно, адже домівки у стилі шале обирають ті, хто надає перевагу комфорту та екології.

Для створення функціонального простору у природньому середовищі найкраще обирати будинки в альпійському стилі! Саме тому, найчастіше такі будівлі зустрічаються за містом та використовуються як дачні будиночки.

Чому мансарда?

Як збільшити житлову площу у будівлі? Мансардний поверх – це один із методів збільшення простору у домі без значних фінансових витрат.

При зведенні мансардного поверху особливу увагу відіграє кроквяна система покрівлі. Важливо аби вона була міцною та відповідала стандартам. Ще на етапі проектування слід врахувати снігове та вітрове навантаження на покрівлю.

Басейн чи ставок – що обереш ти?

Водойма у дворі додає особливого шарму будь-якій місцевості! Вода вносить різноманітність у ландшафтний дизайн, очищає повітря та створює приємний мікроклімат. Саме тому варто будувати водойми у власному дворі!

Розрізняють два основних водоймища на ділянці: декоративний ставок та басейн. Їхні переваги ми і розглянемо.

Подзвонити