Вибір типу житла: квартира чи заміський будинок

Власна домівка - це мрія, до якої ми довго йдемо, і коли все ж приходить цей довгоочікуваний момент, з’являється одне із найважливіших запитань: квартира чи заміський будинок? Часто відповісти одразу дуже важко, тому що і квартира, і заміський будинок мають свої...

“Скляний” будинок в Карпатах

Що може бути краще, ніж власний заміський будинок в горах? Панорамні вікна у цьому будинку! Великі вікна - це сучасний тренд, адже вони роблять приміщення візуально більшим та наближають нас до природи. Особливістю будівництва особняків з панорамними вікнами є те, що...

Чому варто обирати каркасні будинки?

Готуючись до створення власного житла ми підходимо з усією відповідальністю. Згадуємо давні традиції та вивчаємо нові технології у будівництві. Один із останніх трендів у будівництві є монтаж каркасних споруд. Усі роботи розпочинаються ще на заводі та завершуються на місці майбутнього житла.

Красива підлога на довгі роки…? Так, це можливо!

Для того, щоб дерев’яна підлога не руйнувалася під час експлуатації та максимально гарно виглядала, її потрібно ретельно до цього підготувати. Обробивши у правильному порядку дерев’яну поверхню, ви не лише додасте затишку до власної кімнати, а й збережете підлогу від шкідників та вологи.

Середземноморський стиль у архітектурі житлового будинку

На берегах Середземного моря розвинулося 22 країни, проте, лише дві із них сформували популярний у дизайні середземноморський стиль. Могутні Іспанія та Греція по особливому формували його та вносили свої барви.

Подзвонити